Prace ogólnobudowlane w przemyśle

W roku 1998 w wyniku adaptacji pomieszczeń biblioteki zakładowej dokonano aranżacji projektowej na potrzeby sali posiedzeń Rady Nadzorczej z pomieszczeniem bankietowym i częścią sanitarną. Firma podjęła się wykonania projektu technicznego oraz dostaw sprzętu i prac budowlo-adaptacyjnych, elektrycznych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

W ramach modernizacji Budynku Usług Technicznych dokonaliśmy w latach 1998-1999 przebudowy i wystroju ciągów komunikacyjnych budynku  W roku 2001 firma podjęła się poważnego przedsięwzięcia w postaci wykonania projektu modernizacyjnego sali konferencyjnej stanowiącej pierwszy etap realizacji.

W 2002 na podstawie wykonanego projektu adaptacyjnego istniejącej w sąsiedztwie stołówki, dokonano wykonania rozbudowy sali konferencyjnej o następne pomieszczenia z wymianą stolarki aluminiowej i pomieszczenia zaplecza kuchennego, zmywalni i części sanitariatów we wszystkich branżach budowlanych z kompleksowym wyposażeniem pomieszczeń w sprzęt.

W wyniku przejęcia budynku Przychodni Zakładowej przez Zakład Usług Medycznych dokonano kompleksowej modernizacji budynku w części wewnętrznych pomieszczeń gabinetów lekarskich, pomieszczeń rehabilitacji i ciągów komunikacyjno-schodowych oraz elewacji zewnętrznej budynku.

Obecnie firma jest w trakcie realizacji licznych projektów ogólnobudowlanych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ponad 30 lat doświadczenia

Jesteśmy dla Was!

Nieustannie się rozwijamy dopasowując do potrzeb naszych klientów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz bezpieczeństwo.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Fasady
Rusztowania